SSD Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 GB EU
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Samsung MZ-77E500B/EU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 GB EU
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung SSD 870 EVO 500 GB Form Factor 25 Intelligent Turbo Write Magician | 229 zł |
SAMSUNG Dysk SSD SAMSUNG 870 Evo 500GB MZ-77E500B/EU | 259 zł |
Samsung 870 EVO SSD - 500GB - 2.5" - SATA-600 | 282 zł |
Samsung Samsung SSD 870 EVO SATA III 2.5" 500GB MZ-77E500B/EU | 279 zł |
Samsung 870 Evo 500GB HD-SSD25-SAM-142 | 289 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU
Ceny na Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 GB EU | od 192 zł | 34 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 GB EU | od 169 zł | 24 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 GB UA | od 267 zł | 2 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 TB EU | od 299 zł | 26 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 TB EU | od 699 zł | 26 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 TB UA | od 754 zł | 1 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 TB EU | od 1 482 zł | 31 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 TB UA | od 1 527 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →