SSD Samsung Portable T9 MU-PG4T0B 4 TB
Wideo 5Zdjęcia 11 |
Samsung MU-PG4T0B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Portable T9 MU-PG4T0B 4 TB
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Portable SSD T9 - 4TB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB 3.2 Gen 2 | 1 584 zł |
Samsung Dysk zewnętrzny SSD T9 4TB USB3.2 GEN.2 czarny DGSAMZGT40T9BLK | 2 396 zł |
Samsung Portable SSD T9 4TB czarny HD-SSDZ-SAM-055 | 1 969 zł |
Samsung Samsung Dysk zewnętrzny SSD T9 USB 3.2 Gen 2x2 MU-PG4T0B/EU | 1 969 zł |
Dysk SAMSUNG T9 4TB | 2 299 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Portable T9 MU-PG4T0B
Ceny na Samsung Portable T9 MU-PG4T0B |
---|---|---|---|---|
Samsung Portable T9 MU-PG1T0B 1 TB | od 545 zł | 26 oferty | ||
Samsung Portable T9 MU-PG2T0B 2 TB | od 999 zł | 28 oferty | ||
Samsung Portable T9 MU-PG4T0B 4 TB | od 1 584 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →