SSD Samsung T7 Shield MU-PE2T0S 2 TB
Wideo 24Zdjęcia 21 |
Samsung MU-PE2T0S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung T7 Shield MU-PE2T0S 2 TB
Wszystkie ceny 90 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung T7 Shield przenośny SSD 2 TB zewnętrzny dysk SSD USB 32 generacji | 702 zł |
SAMSUNG Dysk zewnętrzny SSD SAMSUNG MU-PE2T0R/EU T7 Shield Niebieski 2TB | 969 zł |
Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Czarny - Zewn?trzny dysk twardy SSD | 813 zł |
Samsung Dysk SSD T7 Shield 2TB USB 3.2, beżowy DGSAMZGT20T7SHG | 1 242 zł |
Samsung Portable SSD T7 Shield 2TB beżowy HD-SSDZ-SAM-042 | 869 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung T7 Shield MU-PE2T0S
Ceny na Samsung T7 Shield MU-PE2T0S |
---|---|---|---|---|
Samsung T7 Shield MU-PE1T0S 1 TB | od 394 zł | 86 oferty | ||
Samsung T7 Shield MU-PE2T0S 2 TB | od 699 zł | 115 oferty | ||
Samsung T7 Shield MU-PE4T0S 4 TB | od 1 347 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →