SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P250BW 250 GB
Wideo 19Zdjęcia 12 | Produkt jest niedostępny 703 zł Młodszy model rodziny wysokowydajnych dysków SSD Samsung 980 PRO, model 2020, z gniazdem M.2 i obsługą szybkiego interfejsu PCI-E Gen4 x4 (NVMe 1.3). Wykonany w postaci modułu M.2 w formacie 2280 z jednostronnym montażem komponentów na PCB, co otwiera możliwości zastosowania w ultra-cienkich ultrabookach. Jest pozycjonowany jako produkt z górnej półki, przeznaczony do użytku w komputerach stacjonarnych i przenośnych średniej/wyższej klasy. Nadaje się do wyposażenia wydajnych stacji roboczych, które wymagają dużej prędkości podsystemu dyskowego. Zastosowanie dysku SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P250BW w systemach do gier znacznie przyspiesza ładowanie poziomów i zapewnia możliwość bezproblemowego ładowania zasobów w tle, co docenią miłośnicy gier komputerowych. Podstawą sprzętową tego modelu jest...połączenie wysokowydajnego wielokanałowego kontrolera Samsung Elpis, wyprodukowanego według zaawansowanej technologii procesowej 8 nm, oraz autorskiej 128-warstwowej pamięci flash 3D TLC V-NAND, wyróżniającej się przyzwoitym poziomem niezawodności i trwałości. Konfiguracja ta gwarantuje doskonałą wydajność przy użyciu napędu jako dysku systemowego, a także w każdym innym przypadku użycia. Obsługiwany przez sprzętowe 256-bitowe szyfrowanie AES, dysk może zapewnić niezawodną kryptograficzną ochronę informacji. |
Samsung MZ-V8P250BW |
|
Młodszy model rodziny wysokowydajnych dysków SSD Samsung 980 PRO, model 2020, z gniazdem M.2 i obsługą szybkiego interfejsu PCI-E Gen4 x4 (NVMe 1.3). Wykonany w postaci modułu M.2 w formacie 2280 z jednostronnym montażem komponentów na PCB, co otwiera możliwości zastosowania w ultra-cienkich ultrabookach. Jest pozycjonowany jako produkt z górnej półki, przeznaczony do użytku w komputerach stacjonarnych i przenośnych średniej/wyższej klasy.
Nadaje się do wyposażenia wydajnych stacji roboczych, które wymagają dużej prędkości podsystemu dyskowego. Zastosowanie dysku SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P250BW w systemach do gier znacznie przyspiesza ładowanie poziomów i zapewnia możliwość bezproblemowego ładowania zasobów w tle, co docenią miłośnicy gier komputerowych. Podstawą sprzętową tego modelu jest połączenie wysokowydajnego wielokanałowego kontrolera Samsung Elpis, wyprodukowanego według zaawansowanej technologii procesowej 8 nm, oraz autorskiej 128-warstwowej pamięci flash 3D TLC V-NAND, wyróżniającej się przyzwoitym poziomem niezawodności i trwałości. Konfiguracja ta gwarantuje doskonałą wydajność przy użyciu napędu jako dysku systemowego, a także w każdym innym przypadku użycia. Obsługiwany przez sprzętowe 256-bitowe szyfrowanie AES, dysk może zapewnić niezawodną kryptograficzną ochronę informacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Modyfikacje Samsung 980 PRO MZ-V8P250BW
Ceny na Samsung 980 PRO MZ-V8P250BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 GB | od 353 zł | 19 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 TB bez radiatora | od 360 zł | 29 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 TB z chłodnicą | od 499 zł | 14 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 TB bez radiatora | od 647 zł | 20 oferty | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 TB z chłodnicą | od 759 zł | 8 oferty |