SSD Samsung T7 Shield MU-PE2T0S 2 ТБ
Відео 24Фото 21 |
Samsung MU-PE2T0S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung T7 Shield MU-PE2T0S 2 ТБ
Усі ціни 79 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung T7 Shield przenośny SSD 2 TB zewnętrzny dysk SSD USB 32 generacji | 700 zł |
SAMSUNG Dysk zewnętrzny SSD SAMSUNG MU-PE2T0R/EU T7 Shield Niebieski 2TB | 979 zł |
Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Czarny - Zewn?trzny dysk twardy SSD | 813 zł |
Samsung Dysk SSD T7 Shield 2TB USB 3.2, beżowy DGSAMZGT20T7SHG | 1 242 zł |
Samsung Portable SSD T7 Shield 2TB beżowy HD-SSDZ-SAM-042 | 869 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung T7 Shield MU-PE2T0S
Ціни на Samsung T7 Shield MU-PE2T0S |
---|---|---|---|---|
Samsung T7 Shield MU-PE1T0S 1 ТБ | від 394 zł | 72 пропозиції | ||
Samsung T7 Shield MU-PE2T0S 2 ТБ | від 699 zł | 81 пропозиція | ||
Samsung T7 Shield MU-PE4T0S 4 ТБ | від 1 347 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →