SSD SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-2T00-G25 2 ТБ
Відео 13Фото 4 |
SanDisk SDSSDE60-2T00-G25 |
|
Захист від пилу та вологи за стандартом IP55.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-2T00-G25 2 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme 2 TB Portable SSD USB-C mit 550 MB/s Übertragungsraten AES | 825 zł |
SanDisk 2TB Extreme Portable HDD - SDSSDE61-2T00-G25M SDSSDE61-2T00-G25M | 900 zł |
SanDisk Extreme Przenośny dysk SSD USB-C zewnętrzny dysk SSD NVMe do 1050 | 669 zł |
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-2T00-G25
Ціни на SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-2T00-G25 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-250G-G25 250 ГБ | від 363 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-500G-G25 500 ГБ | від 337 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-2T00-G25 2 ТБ | від 669 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →