SSD SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-2T00-G25 2 TB
Wideo 13Zdjęcia 4 |
SanDisk SDSSDE60-2T00-G25 |
|
Ochrona przed kurzem i wilgocią zgodnie z normą IP55.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-2T00-G25 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Extreme 2 TB Portable SSD USB-C mit 550 MB/s Übertragungsraten AES | 825 zł |
SanDisk 2TB Extreme Portable HDD - SDSSDE61-2T00-G25M SDSSDE61-2T00-G25M | 900 zł |
SanDisk Extreme Przenośny dysk SSD USB-C zewnętrzny dysk SSD NVMe do 1050 | 669 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-2T00-G25
Ceny na SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-2T00-G25 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-250G-G25 250 GB | od 363 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-500G-G25 500 GB | od 337 zł | 1 oferta | ||
SanDisk Extreme Portable SSD SDSSDE60-2T00-G25 2 TB | od 669 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →