SSD Samsung 870 EVO MZ-77E250BW 250 GB UA
Wideo 13Zdjęcia 8 | Wkrótce w sprzedaży 213 zł Typ: wewnętrzny; Pojemność (GB): 250; Format: 2.5"; Kontroler: Samsung MKX; Zewnętrzna prędkość zapisu (MB/s): 530; Zewnętrzna prędkość odczytu (MB/s): 560; DWPD (razy/dziennie): 0.3; Gwarancja producenta: 5 lat; TRIM; Szyfrowanie danych; |
Samsung MZ-77E250BW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 870 EVO MZ-77E250BW
Ceny na Samsung 870 EVO MZ-77E250BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 GB EU | od 192 zł | 34 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 GB EU | od 169 zł | 23 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 GB UA | od 267 zł | 2 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 TB EU | od 299 zł | 27 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 TB EU | od 699 zł | 26 oferty | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 TB UA | od 754 zł | 1 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 TB EU | od 1 482 zł | 31 oferta | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 TB UA | od 1 527 zł | 2 oferty |