SSD Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 ТБ EU
Відео 13Фото 8 |
Samsung MZ-77E1T0B/EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 ТБ EU
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Dysk SSD SAMSUNG 870 Evo 1TB MZ-77E1T0B/EU | 429 zł |
Samsung Samsung SSD 870 EVO SATA III 2.5" 1TB MZ-77E1T0B/EU | 419 zł |
Samsung 870 Evo 1TB HD-SSD25-SAM-144 | 449 zł |
Dysk SAMSUNG 870 Evo 1TB SSD | 430 zł |
Dysk SSD SAMSUNG 870 Evo 2.5″ 1 TB SATA III (6 Gb/s) 560MB/s 530MS/s | 585 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU
Ціни на Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 ГБ EU | від 192 zł | 33 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 ГБ EU | від 169 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 ГБ UA | від 267 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 ТБ EU | від 299 zł | 24 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 ТБ EU | від 699 zł | 25 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 ТБ UA | від 754 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 ТБ EU | від 1 482 zł | 30 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 ТБ UA | від 1 527 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →