SSD Samsung 860 EVO MZ-76E1T0BW 1 ТБ
Відео 24Фото 9 |
Samsung MZ-76E1T0BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Samsung 860 EVO MZ-76E1T0BW
Ціни на Samsung 860 EVO MZ-76E1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 860 EVO MZ-76E500BW 500 ГБ | від 400 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung 860 EVO MZ-76E2T0BW 2 ТБ | від 1 514 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung 860 EVO MZ-76E4T0BW 4 ТБ | від 3 027 zł | 1 пропозиція |