SSD Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E2T0BW 2 ТБ
Відео 16Фото 9 |
Samsung MZ-V7E2T0BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E2T0BW
Ціни на Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E2T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E250BW 250 ГБ | від 168 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E500BW 500 ГБ | від 330 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E1T0BW 1 ТБ | від 438 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E2T0BW 2 ТБ | від 519 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →