SSD Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E1T0BW 1 TB
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Samsung MZ-V9E1T0BW 1 TB2 TB |
|
Działa w trybach PCI-E 4.0 x4 lub PCI-E 5.0 2x.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E1T0BW 1 TB
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 990 EVO 1 TB PCIe 40 x4 / 50 x2 NVMe20 do 5000 MB/s NVMe M2 2280 w | 405 zł |
Samsung Dysk SSD 1TB 990EVO Gen4.0x4 NVMeMZ-V9E1T0BW DGSAMWBT10990EV | 651 zł |
Samsung 990 Evo 1TB HD-SSDM2-SAM-136 | 539 zł |
Samsung Samsung 990 EVO PCle 4.0 NVMe™ M.2 SSD 1TB MZ-V9E1T0BW | 519 zł |
Dysk SAMSUNG 990 EVO 1TB SSD | 509 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E1T0BW
Ceny na Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E1T0BW 1 TB | od 405 zł | 16 oferty | ||
Samsung 990 EVO M.2 MZ-V9E2T0BW 2 TB | od 666 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →