SSD Samsung PM893 MZ7L3480HCHQ 480 GB
Samsung MZ7L3480HCHQ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM893 MZ7L3480HCHQ 480 GB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG PM893 MZ7L3480HCHQ - SSD - 480 GB - Wewnętrzny - 25" - SATA 6 Gb/s | 601 zł |
Dysk serwerowy Samsung PM893 480GB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (MZ7L3480HCHQ-0 | 377 zł |
Samsung PM893 480GB | 619 zł |
Samsung PM893 Enterprise 480GB SSD 2,5" Serial ATA MZ7L3480HCHQ-00W07 | 372 zł |
Samsung PM893 480GB | 629 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Samsung PM893 MZ7L3480HCHQ
Ceny na Samsung PM893 MZ7L3480HCHQ |
---|---|---|---|---|
Samsung PM893 MZ7L3240HCHQ 240 GB | od 286 zł | 16 oferty | ||
Samsung PM893 MZ7L3480HCHQ 480 GB | od 372 zł | 13 oferty | ||
Samsung PM893 MZ7L3960HCJR 960 GB | od 668 zł | 16 oferty | ||
Samsung PM893 MZ7L31T9HBLT 1.92 TB | od 1 214 zł | 14 oferty | ||
Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT 3.84 TB | od 3 120 zł | 9 oferty | ||
Samsung PM893 MZ7L37T6HBLA 7.68 TB | od 3 996 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →