SSD Samsung 870 QVO MZ-77Q4T0 4 TB
Wideo 15 |
Samsung MZ-77Q4T0 |
|
Inteligentna technologia TurboWrite zapewnia dedykowaną przestrzeń dyskową dla pamięci podręcznej SLC. W wersji podstawowej rozmiar pamięci podręcznej może wynosić do 42 GB, dla reszty - 78 GB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 870 QVO MZ-77Q4T0 4 TB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 870 QVO SSD - 4TB - 2.5" - SATA-600 | 1 308 zł |
Samsung Dysk SSD 870QVO MZ-77Q4T0BW 4TB DGSAMWBT4087QVO | 1 445 zł |
Dysk SAMSUNG 870 QVO MZ-77Q4T0BW 4 TB SATA | 1 383 zł |
Samsung Dysk SSD 870QVO MZ-77Q4T0BW 4TB 55237 | 1 472 zł |
Samsung MZ-77Q4T0 2.5" 4000 GB Serial ATA III V-NAND MLC MZ-77Q4T0BW | 1 339 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 870 QVO MZ-77Q4T0
Ceny na Samsung 870 QVO MZ-77Q4T0 |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 QVO MZ-77Q1T0 1 TB | od 320 zł | 18 oferty | ||
Samsung 870 QVO MZ-77Q2T0 2 TB | od 490 zł | 17 oferty | ||
Samsung 870 QVO MZ-77Q4T0 4 TB | od 1 302 zł | 16 oferty | ||
Samsung 870 QVO MZ-77Q8T0 8 TB | od 2 347 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →