SSD Samsung PM897 MZ7L33T8HBNA 3.84 TB
Samsung MZ7L33T8HBNA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM897 MZ7L33T8HBNA 3.84 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD SATA25" 384TB PM897 TLC/MZ7L33T8HBNA-00A07 SAMSUNG | 3 656 zł |
Samsung PM897 Data Center 2.5" SSD - 3.84TB | 3 099 zł |
Samsung Enterprise PM897 3.84TB 2.5" SATA 6Gb/s, V6 MZ7L33T8HBNA-00A07 | 3 025 zł |
Samsung PM897 3.84TB SATA 2.5" MZ7L33T8HBNA-00A07 - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 3 429 zł |
Samsung Enterprise PM897 3.84TB 2.5" SATA 6Gb/s, V6 MZ7L33T8HBNA-00A07 | 3 028 zł |
Samsung Pm897 3.84tb Ssd Posrebrzany MZ7L33T8HBNA-00A07 | 3 359 zł |
Samsung PM897 3.84TB SATA 2.5" MZ7L33T8HBNA-00A07 - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 3 432 zł |
Modyfikacje Samsung PM897 MZ7L33T8HBNA
Ceny na Samsung PM897 MZ7L33T8HBNA |
---|---|---|---|---|
Samsung PM897 MZ7L3480HBLT 480 GB | od 810 zł | 10 oferty | ||
Samsung PM897 MZ7L3960HBLT 960 GB | od 1 088 zł | 11 oferty | ||
Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA 1.92 TB | od 1 882 zł | 7 oferty | ||
Samsung PM897 MZ7L33T8HBNA 3.84 TB | od 3 025 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →