SSD Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA 1.92 TB
Samsung MZ7L31T9HBNA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA 1.92 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung SSD PM897 SATA 25" 1920GB MZ7L31T9HBNA-00A07 | 2 165 zł |
Samsung PM897 SATA 6.0 Gbps 2.5 inch 1920 GB dysk MZ7L31T9HBNA-00A07 | 1 913 zł |
Dysk serwerowy Samsung PM897 1.92TB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (MZ7L31T9HBNA- | 1 762 zł |
Samsung PM897 1.92TB SATA 2.5" MZ7L31T9HBNA-00A07 - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 2 120 zł |
Samsung M897 Mz7l31t9hbna 1.92tb Ssd Posrebrzany 7296765 | 2 001 zł |
Modyfikacje Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA
Ceny na Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA |
---|---|---|---|---|
Samsung PM897 MZ7L3480HBLT 480 GB | od 807 zł | 9 oferty | ||
Samsung PM897 MZ7L3960HBLT 960 GB | od 1 100 zł | 9 oferty | ||
Samsung PM897 MZ7L31T9HBNA 1.92 TB | od 1 762 zł | 6 oferty | ||
Samsung PM897 MZ7L33T8HBNA 3.84 TB | od 2 837 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →