SSD Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT 3.84 TB
Samsung MZ7L33T8HBLT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT 3.84 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD 25"" 38TB Samsung PM893 bulk Ent MZ7L33T8HBLT-00A07 | 4 193 zł |
Dysk serwerowy Samsung PM893 3.84TB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (MZ7L33T8HBLT- | 3 197 zł |
Samsung PM893 3,84TB 2,5" | 3 599 zł |
SSD 2,5" 3,8TB Samsung PM893 bulk Ent, dysk twardy MZ7L33T8HBLT-00A07 | 3 128 zł |
Samsung PM893 3,84TB 2,5" | 3 649 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT
Ceny na Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT |
---|---|---|---|---|
Samsung PM893 MZ7L3240HCHQ 240 GB | od 286 zł | 16 oferty | ||
Samsung PM893 MZ7L3480HCHQ 480 GB | od 372 zł | 13 oferty | ||
Samsung PM893 MZ7L3960HCJR 960 GB | od 668 zł | 16 oferty | ||
Samsung PM893 MZ7L31T9HBLT 1.92 TB | od 1 214 zł | 14 oferty | ||
Samsung PM893 MZ7L33T8HBLT 3.84 TB | od 3 120 zł | 9 oferty | ||
Samsung PM893 MZ7L37T6HBLA 7.68 TB | od 3 996 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →