SSD Samsung PM9A1 MZVL22T0HBLB 2 TB
Wideo 5Zdjęcia 4 |
Samsung MZVL22T0HBLB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM9A1 MZVL22T0HBLB 2 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung MZVL22T0HBLB-00B00 Twardy Dysk Czarny 2000 GB | 971 zł |
Samsung PM9A1 M.2 2000 GB PCI Express 4.0 TLC NVMe MZVL22T0HBLB-00B00 | 1 083 zł |
Dysk SSD Samsung PM9A1 2TB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe TLC | MZVL22T0HBLB | 1 042 zł |
Samsung PM9A1 2TB Nvme M.2 80 MZVL22T0HBLB-00B00 - DARMOWY PACZKOMAT OD 79 | 1 007 zł |
Samsung PM9A1 M.2 2000 GB PCI Express 4.0 TLC NVMe MZVL22T0HBLB-00B00 | 1 083 zł |
Samsung Pm9a1 4.0x4 2tb Ssd M.2 Posrebrzany MZVL22T0HBLB-00B00 | 1 070 zł |
Samsung PM9A1 MZVL22T0HBLB - 2TB - PCI | 1 084 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung PM9A1 MZVL22T0HBLB
Ceny na Samsung PM9A1 MZVL22T0HBLB |
---|---|---|---|---|
Samsung PM9A1 MZVL2256HCHQ 256 GB | od 239 zł | 9 oferty | ||
Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ 512 GB | od 302 zł | 9 oferty | ||
Samsung PM9A1 MZVL21T0HCLR 1 TB | od 459 zł | 7 oferty | ||
Samsung PM9A1 MZVL22T0HBLB 2 TB | od 971 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →