SSD Samsung T5 EVO MU-PH2T0S 2 TB
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Samsung MU-PH2T0S |
|
T5 EVO wykorzystuje technologię Dynamic Thermal Guard, aby przeciwdziałać i kontrolować ciepło. Korpus metalowy i gumowany.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung T5 EVO MU-PH2T0S 2 TB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Portable SSD T5 EVO - 2TB - Czarny - Zewn?trzny dysk twardy SSD - | 757 zł |
Samsung Portable SSD T5 2TB czarny HD-SSDZ-SAM-058 | 909 zł |
Samsung Samsung Przenośne SSD T5 EVO USB 3.2 Gen 1 MU-PH2T0S/EU | 809 zł |
Dysk SAMSUNG T5 Evo 2TB SSD | 759 zł |
Dysk SAMSUNG T5 Evo 2TB SSD | 759 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung T5 EVO MU-PH2T0S
Ceny na Samsung T5 EVO MU-PH2T0S |
---|---|---|---|---|
Samsung T5 EVO MU-PH2T0S 2 TB | od 757 zł | 16 oferty | ||
Samsung T5 EVO MU-PH4T0S 4 TB | od 1 107 zł | 24 oferty | ||
Samsung T5 EVO MU-PH8T0S 8 TB | od 2 597 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →