SSD Samsung Portable T9 MU-PG2T0B 2 TB
Wideo 5Zdjęcia 11 |
Samsung MU-PG2T0B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Portable T9 MU-PG2T0B 2 TB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Przenośny dysk SSD T9 2 TB USB 32 generacji 2 x 2 odczyt 2000 MB/s | 1 069 zł |
SAMSUNG Zewnętrzny dysk SSD SAMSUNG T9 USB 3.2 Gen 2x2 2TB Szary | 1 079 zł |
Samsung Portable SSD T9 2TB czarny HD-SSDZ-SAM-056 | 1 079 zł |
Samsung Samsung Przenośne SSD T9 USB 3.2 Gen 2x2 MU-PG2T0B/EU | 1 069 zł |
Dysk SAMSUNG T9 2TB | 1 269 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Portable T9 MU-PG2T0B
Ceny na Samsung Portable T9 MU-PG2T0B |
---|---|---|---|---|
Samsung Portable T9 MU-PG1T0B 1 TB | od 545 zł | 19 oferty | ||
Samsung Portable T9 MU-PG2T0B 2 TB | od 999 zł | 21 oferta | ||
Samsung Portable T9 MU-PG4T0B 4 TB | od 1 584 zł | 29 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →