SSD Samsung T7 TOUCH MU-PC1T0K/WW 1 TB
Wideo 18Zdjęcia 15 |
Samsung MU-PC1T0K/WW |
|
Wysokowydajny, dodatkowo chroniony zewnętrzny dysk SSD z pełną obsługą szybkiego USB C 3.2 Gen2. Oparty na bezbuforowym kontrolerze Samsung Pablo, który współpracuje z solidną, opatentowaną pamięcią flash 3D TLC NAND piątej generacji. Wyróżnia się skromnym rozmiarem i niewielką wagą (58 g), co umożliwia bezproblemowe przenoszenie go w każdej torbie, plecaku czy kieszeni odzieży wierzchniej.
Zapewnia ultraszybki transfer danych użytkownika przez gniazdo USB 3.2 C Gen2 (do 1050 MB/s), który jest 6-10 razy szybszy niż konwencjonalne dyski mobilne oparte na 2,5-calowym dysku twardym. Ta prędkość i imponująca pojemność gwarantuje szybkie kopiowanie wideo dowolnych plików o charakterze roboczym lub dużych mediów (wideo 4K/8K, zdjęcia RAW, wysokiej jakości nieskompresowany dźwięk).
Dysk Samsung T7 TOUCH MU-PC1T0K/WW SSD jest dodatkowo wyposażony w czytnik linii papilarnych zapewniający niezawodną autoryzację użytkownika. Aby chronić informacje przed nieautoryzowanym dostępem, stosuje się silne szyfrowanie AES z 256-bitowym kluczem. Urządzenie dostarczane jest z dwoma rodzajami kabli: USB C -> USB C i USB C -> USB A (oba o długości 50 cm). Dzięki temu można szybko połączyć się z dowolnymi komputerami osobistymi, laptopami, ultrabookami, odtwarzaczami multimedialnymi oraz smartfonami Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung T7 TOUCH MU-PC1T0K/WW 1 TB
Wszystkie ceny 14 →SAMSUNG Portable T7 Touch 1TB zewnetrzny dysk SSD USB 32 Gen 2 czarny MU-P | 912 zł |
Samsung Samsung Przenośny SSD T7 Touch USB 3.2 1 TB MU-PC1T0K/WW | 659 zł |
Samsung MU-PC1T0K 1000 GB Czarny dysk twardy MU-PC1T0K/WW | 734 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Samsung T7 Touch 1TB Czarny (MU-PC1T0K/WW) | 835 zł |
Dysk SSD SAMSUNG Portable T7 Touch 1TB MU-PC1T0K/WW USB3.2 GEN.2 BK | 749 zł |
Modyfikacje Samsung T7 TOUCH MU-PC1T0K/WW
Ceny na Samsung T7 TOUCH MU-PC1T0K/WW |
---|---|---|---|---|
Samsung T7 TOUCH MU-PC500K/WW 500 GB | od 399 zł | 8 oferty | ||
Samsung T7 TOUCH MU-PC1T0K/WW 1 TB | od 629 zł | 14 oferty | ||
Samsung T7 TOUCH MU-PC2T0K/WW 2 TB | od 896 zł | 17 oferty |