SSD Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 GB
Wideo 28Zdjęcia 12 |
Samsung MZ-V8V250BW |
|
Funkcja bufora pamięci hosta (HMB) wykorzystuje PCI Express DMA (bezpośredni dostęp do pamięci), umożliwiając dyskom SSD współdzielenie części pamięci DRAM w systemie PC, zamiast wymagać, aby dysk SSD miał własną pamięć DRAM.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 GB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Dysk SSD SAMSUNG 980 PCIe 3.0 NVMe M.2 250GB Czarny | 209 zł |
Samsung 980 SSD - 250GB - PCIe 3.0 - M.2 2280 | 225 zł |
Samsung Dysk SSD 980 250GB Gen3.0x4 NVMeMZ-V8V250BW DGSAMWB25098000 | 269 zł |
Dysk SAMSUNG 980 250GB SSD | 268 zł |
Samsung 980 M.2 PCIe NVMe 250GB HD-SSDM2-SAM-079 | 271 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW
Ceny na Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V250BW 250 GB | od 205 zł | 19 oferty | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V500BW 500 GB | od 199 zł | 20 oferty | ||
Samsung 980 NVMe M.2 MZ-V8V1T0BW 1 TB | od 250 zł | 30 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →