SSD Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD 256 GB
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Gigabyte GP-GSM2NE3256GNTD 256 GB512 GB |
|
Funkcja bufora pamięci hosta (HMB) wykorzystuje PCI Express DMA (bezpośredni dostęp do pamięci), umożliwiając dyskom SSD współdzielenie części pamięci DRAM w systemie PC, zamiast wymagać, aby dysk SSD miał własną pamięć DRAM.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD 256 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte NVMe SSD 256 GB GP-GSM2NE3256GNTD | 150 zł |
Gigabyte M.2 Pcie NVMe 256GB HD-SSDM2-GA-014 | 150 zł |
Dysk GIGABYTE NVMe 256GB SSD GP-GSM2NE3256GNTD | 105 zł |
Dysk SSD GIGABYTE M.2 2280″ 256 GB PCIe NVMe 3.0 x4 1700MB/s 1100MS/s | 263 zł |
Dysk GIGABYTE NVMe 256GB SSD GP-GSM2NE3256GNTD | 105 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD
Ceny na Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD |
---|---|---|---|---|
Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3256GNTD 256 GB | od 99 zł | 12 oferty | ||
Gigabyte M.2 NVMe SSD GP-GSM2NE3512GNTD 512 GB | od 374 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →