SSD Gigabyte AORUS Gen4 SSD GP-AG42TB 2 TB
Wideo 16Zdjęcia 2 | 1 779 zł Kup! Dysk SSD Gigabyte Aorus Gen4 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (GP-AG42TB)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę dodaj do listymoje listy |
Gigabyte GP-AG42TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Gigabyte Aorus
od 781 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 6850 MB/s, odczyt: 7300 MB/s, bufor DRAM, gwarancja 5 lat
od 1 046 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, 2400 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 448 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 6 szt., Molex 5 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 63 zł
myszka do gier, przewodowa, USB A, przyciski: 7, programowalne, + rolka przewijania, czujnik 6400 DPI
od 391 zł
do zabawy, mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, Podświetlenie RGB
od 1 060 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 249 zł
16 GB, na 2 listwach, DDR4, 3733 MHz, czasy 19-19-19-43, 1.4 V, XMP, radiator, podświetlenie
od 196 zł
karta sieciowa, podłączenie: PCI-E, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 5 GHz — 867 Mb/s, 6 GHz — 2400 Mb/s, 160 MHz, Bluetooth v 5.3, MU-MIMO, wymienne
od 227 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, USB A, 2.2 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm
od 462 zł
1000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 6000 MB/s, odczyt: 7300 MB/s, bufor DRAM, gwarancja 5 lat
od 699 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 519 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 6 szt., Molex 5 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 357 zł
myszka do gier, bezprzewodowe, radiowa / przewodowa, USB C, z pamięcią, przyciski: 7, programowalne, + rolka przewijania, Omron, podświetlenie RGB, czujnik 26000 DPI
od 526 zł
do zabawy, optyczno-mechaniczna, przewodowa, USB, standardowa (ANSI), z blokiem Num, podświetlenie, wodoodporność, Podświetlenie RGB
od 1 849 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., ≥ 4 wentylatory, sterowanie wentylatorami
od 252 zł
16 GB, na 2 listwach, DDR4, 3733 MHz, czasy 19-19-19-43, 1.4 V, XMP, radiator, podświetlenie
od 204 zł
karta sieciowa, podłączenie: PCI-E, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 GHz — 574 Mb/s, 5 GHz — 1800 Mb/s, Dual-band, Bluetooth v 5.1, MU-MIMO
od 1 478 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 5.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 11800 MB/s, odczyt: 12400 MB/s, bufor DRAM, gwarancja 5 lat
Wideo recenzje
Gigabyte Aorus Gen4 SSD 500 GB Benchmark Test | Speed Test 2022
17 lipca 2022854 przegląd
Gigabyte Aorus Xtreme Gen4 AIC SSD Announced!
6 lipca 20211 239 przegląd
Fastest SSD You Can Buy ! [Aorus Gen4]
26 listopada 201924 951 przegląd
Gigabyte Aorus NVMe Gen4 1 TB SSD Kutu açılımı ve Ön inceleme 2019
28 listopada 2019789 przegląd
Gigabyte AORUS GEN 4 SSD 2TB M.2 Unboxing
2 lutego 2021443 przegląd
Sony PS5 upgrade M.2 SSD Storage How to Install Gigabyte AORUS Gen4 7000s & Data Trasnfer Speed
19 września 20217 942 przegląd
Gigabyte AORUS Gen4 SSD⚡| Overview and testing| - Must have for Gamers and Creators
23 listopada 202055 245 przegląd
AORUS Gen4 7000s SSD - Read With No Throttling | Product Overview
1 lutego 202124 079 przegląd
5000MB/s ? -- Gigabyte AORUS NVMe Gen4 SSD --
27 września 2020333 przegląd
#gigabyte#aorus#ssd Unboxing of Aorus Gen 4 SSD
23 października 2021558 przegląd
PS5 SSD Upgrade How To Update The Firmware On The Aorus 7000s Gen4 M.2 NVME SSD To V21.2
15 września 202116 184 przegląd
AORUS Gen4 AIC SSD|Official Trailer
30 maja 201921 043 przegląd
SSD PS5 Kalian Full ? Yuk di Upgrade - GIGABYTE AORUS 7000s Gen4 ver 21.2
15 października 20211 318 przegląd
Gigabyte AORUS Gen4 7000s 1TB M.2 SSD for PlayStation 5 (Tech)
27 października 20214 123 przegląd
The Coolest PCIE M.2 NVMe Gen4 SSD by Gigabyte Aorus
18 sierpnia 202020 611 przegląd
Gigabyte AORUS NVMe Gen4 M.2 1TB SSD | Speed up to 5000 MB/s
10 lipca 20211 127 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 763 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 3.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 3300 MB/s, odczyt: 3500 MB/s, bufor DRAM, gwarancja 5 lat
od 1 574 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 5.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 11800 MB/s, odczyt: 12400 MB/s, bufor DRAM, gwarancja 5 lat
od 647 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 5100 MB/s, odczyt: 7000 MB/s, bufor DRAM, gwarancja 5 lat
od 917 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 3.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 3000 MB/s, odczyt: 3500 MB/s, Podświetlenie
od 1 329 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 5.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 10000 MB/s, odczyt: 10000 MB/s, bufor DRAM, gwarancja 5 lat
od 1 899 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 3.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 3200 MB/s, odczyt: 3400 MB/s, gwarancja 5 lat
od 589 zł
2048 GB, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 7000 MB/s, odczyt: 7000 MB/s, bufor DRAM, gwarancja 5 lat
od 1 478 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 5.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 11800 MB/s, odczyt: 12400 MB/s, bufor DRAM, gwarancja 5 lat
od 250 zł
1000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 3.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 3000 MB/s, odczyt: 3500 MB/s, gwarancja 5 lat
od 1 399 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 5.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 11800 MB/s, odczyt: 12400 MB/s, gwarancja 5 lat
od 483 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 6400 MB/s, odczyt: 7400 MB/s, bufor DRAM, gwarancja 5 lat
od 1 604 zł
2000 GB, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, zapis: 5100 MB/s, odczyt: 7000 MB/s, gwarancja 5 lat