SSD Gigabyte Gen3 2500E G325E2TB 2 TB
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Gigabyte G325E2TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Gigabyte Gen3 2500E G325E2TB
Ceny na Gigabyte Gen3 2500E G325E2TB |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Gen3 2500E G325E500G 500 GB | od 145 zł | 10 oferty | ||
Gigabyte Gen3 2500E G325E1TB 1 TB | od 315 zł | 9 oferty | ||
Gigabyte Gen3 2500E G325E2TB 2 TB | od 679 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →