SSD MSI SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440Q550-P83 2 TB
Zdjęcia 5 |
MSI S78-440Q550-P83 2 TB4 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440Q550-P83 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Spatium M461 M.2 Pci-e NVMe 2TB HD-SSDM2-MSI-011 | 999 zł |
Dysk SSD MSI Spatium M461 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (S78-440Q550-P83 | 870 zł |
MSI SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 2 TB - Wewnętrzny dysk SSD PCIe 4x4 NVM | 874 zł |
Dysk SSD MSI SPATIUM M461 2TB PCIe 4.0 NVMe M.2 2280 (5000/4200 MB/s) 3D N | 872 zł |
Modyfikacje MSI SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440Q550-P83
Ceny na MSI SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440Q550-P83 |
---|---|---|---|---|
MSI SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440Q550-P83 2 TB | od 870 zł | 5 oferty | ||
MSI SPATIUM M461 PCIe 4.0 NVMe M.2 S78-440R030-P83 4 TB | od 1 804 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →