SSD MSI SPATIUM M390 NVMe M.2 S78-440K070-P83 500 GB
Wideo 3Zdjęcia 5 |
MSI S78-440K070-P83 |
|
Wprowadzony w 2022 r. dysk SSD MSI można zaklasyfikować jako dysk SSD klasy średniej. W ramach linii marki SPATIUM model należy do rozwiązań junior. Wykonany jest w kompaktowej obudowie M.2 2280, dzięki czemu może być używany nawet w cienkich laptopach, obsługuje protokół NVMe 1.4. Jednocześnie wyróżnikiem na tle starszych rozwiązań producenta jest magistrala PCI-E 3.0 4x trzeciej generacji (z kompatybilnością wsteczną z wcześniejszymi generacjami), która ogranicza maksymalną przepustowość.
Tak więc dysk SSD MSI SPATIUM M390 NVMe M.2 S78-440K070-P83 500 GB jest w stanie odczytywać dane z prędkością do 3300 MB/s i zapisywać - do 2300 MB/s. Ale nawet to wielokrotnie przewyższa możliwości interfejsu SATA, a tym bardziej tradycyjnych dysków twardych. Model sprzętowy to połączenie pamięci flash 3D TLC NAND i wysokiej klasy kontrolera PHISON E15T. Oficjalna gwarancja na dysk wynosi 5 lat, a dodatkowo deklarowany czas pomiędzy awariami to 1,5 mln godzin, a gwarantowany zasób zapisu (wskaźnik TWB) to 200 TB. Warto dodać, że oprócz wersji 500 GB w sprzedaży dostępna jest wersja 250 GB i 1 TB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI SPATIUM M390 NVMe M.2 S78-440K070-P83 500 GB
MSI SPATIUM M390 NVMe M2 500 GB SSD Gen3x4 14 wymiary 800 x 220 x 215 odcz | 180 zł |
Dysk MSI Spatium M390 500GB SSD S78-440K070-P83 | 180 zł |
MSI SSD M390 NVMe M2 500GB BULK S78-440K060-P83 | 266 zł |