SSD Team Group MP44L TM8FPK002T0C101 2 TB
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Team Group TM8FPK002T0C101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Team Group 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Team Group.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Team Group MP44L TM8FPK002T0C101 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD TeamGroup MP44L 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (TM8FPK002T0C101) | 580 zł |
TEAMGROUP MP44L 2 TB SLC Cache NVMe 1.4 PCIe Gen 4x4 M.2 2280 Dysk SSD do | 676 zł |
Dysk SSD Team Group MP44L 2TB M.2 PCIe NVMe Gen4 x4 (4800/4400) SLC | 685 zł |
Team Group Mp44l 2tb Ssd M.2 Posrebrzany TM8FPK002T0C101 | 665 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Team Group MP44L TM8FPK002T0C101
Ceny na Team Group MP44L TM8FPK002T0C101 |
---|---|---|---|---|
Team Group MP44L TM8FPK500G0C101 500 GB | od 221 zł | 1 oferta | ||
Team Group MP44L TM8FPK001T0C101 1 TB | od 315 zł | 7 oferty | ||
Team Group MP44L TM8FPK002T0C101 2 TB | od 580 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →