SSD Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S 2 TB
Transcend TS2TMTE220S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend MTE220S 2 TB NVMe PCIe Gen3 x4 M2 2280 SSD 3D TLC z pamięcią pod | 640 zł |
Dysk SSD TRANSCEND 220S M.2 2280″ 2 TB PCIe NVMe 3.0 x4 3500MB/s 2700MS/s | 750 zł |
Dysk SSD Transcend 220S 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (TS2TMTE220S) | 638 zł |
Transcend M.2 220S 2TB PCIe Gen3 x4 | 669 zł |
Transcend M.2 220S 2TB PCIe Gen3 x4 | 669 zł |
Modyfikacje Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S
Ceny na Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S |
---|---|---|---|---|
Transcend PCIe SSD220S TS512GMTE220S 512 GB | od 149 zł | 4 oferty | ||
Transcend PCIe SSD220S TS1TMTE220S 1 TB | od 424 zł | 5 oferty | ||
Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S 2 TB | od 638 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →