SSD Transcend ESD270C TS500GESD270C 500 GB
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Transcend TS500GESD270C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend ESD270C TS500GESD270C 500 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend ESD270C Portable SSD - 500GB | 258 zł |
Transcend SSD ESD270C 500GB Czarny HD-EX-TRN-0009 | 234 zł |
Dysk TRANSCEND ESD270C 500GB SSD | 234 zł |
Dysk TRANSCEND ESD270C 500GB SSD TS500GESD270C | 234 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend ESD270C TS500GESD270C
Ceny na Transcend ESD270C TS500GESD270C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD270C TS250GESD270C 250 GB | od 119 zł | 11 oferty | ||
Transcend ESD270C TS500GESD270C 500 GB | od 227 zł | 11 oferty | ||
Transcend ESD270C TS1TESD270C 1 TB | od 398 zł | 6 oferty | ||
Transcend ESD270C TS2TESD270C 2 TB | od 700 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →