SSD Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 GB
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Transcend TS240GSSD220S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD Transcend 220S 240GB 2.5" SATA III (TS240GSSD220S) | 140 zł |
Dysk SSD TRANSCEND 220S TLC, 2.5', 240 GB, SATA III, 520 MB/s | 161 zł |
Dysk SSD Transcend 220S 240GB 2.5" SATA III (TS240GSSD220S) | 129 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SSD220S TS240GSSD220S
Ceny na Transcend SSD220S TS240GSSD220S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD220S TS120GSSD220S 120 GB | od 110 zł | 4 oferty | ||
Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 GB | od 129 zł | 4 oferty | ||
Transcend SSD220S TS480GSSD220S 480 GB | od 211 zł | 3 oferty | ||
Transcend SSD220S TS960GSSD220S 960 GB | od 778 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →