SSD Transcend SSD110S TS128GMTE110S 128 GB
Wideo 8Zdjęcia 2 | 95 zł Kup! Dysk SSD Transcend 110S 128GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (TS128GMTE110S)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Transcend TS128GMTE110S |
|
Niedrogi dysk SSD 128 GB TLC przeznaczony dla portu M.2. Obsługuje zaawansowany interfejs NVMe 1.3. Wykonany w standardowym formacie 2280, jest kompatybilny ze wszystkimi modelami płyt głównych wyposażonych w port M.2 z obsługą PCI-E 3.0 x4. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt w podstawowej półki cenowej, przeznaczony do instalacji jako dysk systemowy w komputerach osobistych i laptopach o różnym poziomie i przeznaczeniu.
Może być istotnym składnikiem tanich stacji roboczych (w scenariuszach niskiego użycia operacji zapisu). SSD Transcend SSD 110S TS128GMTE110S jest w stanie wykazać przyzwoity poziom wydajności wejścia/wyjścia (90/90 K IOPS), dobrą sekwencyjną prędkość odczytu/zapisu (1500/400 MB/s) i niskie opóźnienia dostępu do losowo wybranych danych. Konfiguracja sprzętowa urządzenia oparta jest na 4-kanałowym kontrolerze Silicon Motion SM2263XT, który jest uproszczoną bezbuforową wersją topowego chipsetu SM2262. Obsługuje buforowanie zapisu SLC, z dynamiczną zmianą rozmiaru bufora. Funkcję przechowywania danych użytkownika pełni wysokiej jakości 64-warstwowa pamięć 256-Gb TLC 3D NAND firmy Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Modyfikacje Transcend SSD110S TS128GMTE110S
Ceny na Transcend SSD110S TS128GMTE110S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD110S TS128GMTE110S 128 GB | od 95 zł | 1 oferta | ||
Transcend SSD110S TS256GMTE110S 256 GB | od 153 zł | 3 oferty | ||
Transcend SSD110S TS512GMTE110S 512 GB | od 219 zł | 9 oferty | ||
Transcend SSD110S TS1TMTE110S 1 TB | od 318 zł | 3 oferty | ||
Transcend SSD110S TS2TMTE110S 2 TB | od 787 zł | 3 oferty |