SSD Transcend ESD240C TS120GESD240C 120 GB
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Transcend TS120GESD240C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend ESD240C TS120GESD240C 120 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend ESD240C Portable SSD - 120GB | 189 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD240C 120GB Srebrny (TS120GESD240C) | 194 zł |
Przenośny dysk SSD TRANSCEND ESD240C, 120GB, USB 3.1 Gen 2, Type C, | 282 zł |
Transcend Esd240 120gb Usb-c Usb 3.1 Gen 2 External Ssd Posrebrzany TS120G | 214 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend ESD240C TS120GESD240C
Ceny na Transcend ESD240C TS120GESD240C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD240C TS120GESD240C 120 GB | od 189 zł | 5 oferty | ||
Transcend ESD240C TS240GESD240C 240 GB | od 209 zł | 4 oferty | ||
Transcend ESD240C TS480GESD240C 480 GB | od 197 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →