SSD Transcend PCIe SSD220S TS1TMTE220S 1 TB
Transcend TS1TMTE220S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend PCIe SSD220S TS1TMTE220S 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD Transcend 220S 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (TS1TMTE220S) | 434 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Transcend SSD 220S 1TB, M.2 2280, PCIe Gen3x4, 3D TL | 424 zł |
Transcend 220S 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe | 442 zł |
Dysk SSD TRANSCEND 220S 1 TB 220S (M.2 2280″ /1 TB /PCIe NVMe 3.0 x4 /3500 | 498 zł |
Transcend 1TB M.2 PCIe NVMe 220S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 459 zł |
Modyfikacje Transcend PCIe SSD220S TS1TMTE220S
Ceny na Transcend PCIe SSD220S TS1TMTE220S |
---|---|---|---|---|
Transcend PCIe SSD220S TS512GMTE220S 512 GB | od 149 zł | 5 oferty | ||
Transcend PCIe SSD220S TS1TMTE220S 1 TB | od 424 zł | 5 oferty | ||
Transcend PCIe SSD220S TS2TMTE220S 2 TB | od 638 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →