SSD Transcend 400S TS1TMTE400S 1 TB
Transcend TS1TMTE400S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend 400S TS1TMTE400S 1 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend MTE400S 1 TB NVMe PCIe Gen3 x4 M2 2242 Internal Solid State Driv | 458 zł |
Transcend 400S SSD - 1TB - PCIe 3.0 - M.2 2242 | 510 zł |
Dysk SSD Transcend MTE400S 1TB M.2 2242 PCI-E x4 Gen3 NVMe (TS1TMTE400S) | 458 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TRANSCEND 1TB M.2 2242PCIe Gen3x4 NVMe 3D TLC DRAM-l | 456 zł |
Transcend SSD 1TB Transcend M.2 MTE400S PCIe Gen3 x4 NVMe | 522 zł |
Transcend PCIe MTE400S 1TB SSD disk M.2 2242 | 525 zł |
Transcend 1TB M.2 2242 PCIe NVMe 400S - darmowy odbiór w 22 miastach i bez | 539 zł |
Modyfikacje Transcend 400S TS1TMTE400S
Ceny na Transcend 400S TS1TMTE400S |
---|---|---|---|---|
Transcend 400S TS256GMTE400S 256 GB | od 171 zł | 4 oferty | ||
Transcend 400S TS512GMTE400S 512 GB | od 274 zł | 5 oferty | ||
Transcend 400S TS1TMTE400S 1 TB | od 456 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →