SSD Transcend MTS430S TS256GMTS430S 256 GB
Transcend TS256GMTS430S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend MTS430S TS256GMTS430S 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD Transcend 430S 256GB M.2 2242 SATA III (TS256GMTS430S) | 152 zł |
Dysk SSD TRANSCEND 430S, 2.5', 256 GB, SATA III, 500 MB/S | 298 zł |
Transcend 256GB M.2 2242 SATA MTS 430S - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 159 zł |
Modyfikacje Transcend MTS430S TS256GMTS430S
Ceny na Transcend MTS430S TS256GMTS430S |
---|---|---|---|---|
Transcend MTS430S TS128GMTS430S 128 GB | od 158 zł | 1 oferta | ||
Transcend MTS430S TS256GMTS430S 256 GB | od 152 zł | 4 oferty | ||
Transcend MTS430S TS512GMTS430S 512 GB | od 149 zł | 9 oferty | ||
Transcend MTS430S TS1TMTS430S 1 TB | od 517 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →