SSD Transcend MTS820S M.2 TS960GMTS820S 960 ГБ
419 zł Купити! TANIA DOSTAWA ! - ! Transcend SSD 960GB, M.2 2280 SSD 820S, SATA3 B+M Key,www.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Transcend TS960GMTS820S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend MTS820S M.2 TS960GMTS820S
Ціни на Transcend MTS820S M.2 TS960GMTS820S |
---|---|---|---|---|
Transcend MTS820S M.2 TS240GMTS820S 240 ГБ | від 131 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend MTS820S M.2 TS480GMTS820S 480 ГБ | від 246 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend MTS820S M.2 TS960GMTS820S 960 ГБ | від 419 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →