SSD Transcend ESD310C TS512GESD310C 512 GB
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Transcend TS512GESD310C |
|
ESD310C jest wyposażony w dwa złącza USB typu A i typu C, konstrukcja „2 w 1”.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend ESD310C TS512GESD310C 512 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend Zewnętrzny dysk SSD 512 GB ESD310S USB TS512GESD310S | 273 zł |
Transcend ESD310 SSD - 512GB - Czarny - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB 3 | 275 zł |
Dysk TRANSCEND ESD310C 512GB SSD | 248 zł |
Dysk TRANSCEND ESD310C 512GB SSD TS512GESD310C | 248 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend ESD310C TS512GESD310C
Ceny na Transcend ESD310C TS512GESD310C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD310C TS256GESD310C 256 GB | od 172 zł | 6 oferty | ||
Transcend ESD310C TS512GESD310C 512 GB | od 248 zł | 15 oferty | ||
Transcend ESD310C TS1TESD310C 1 TB | od 358 zł | 15 oferty | ||
Transcend ESD310C TS2TESD310C 2 TB | od 643 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →