SSD Transcend SSD370S TS32GSSD370S 32 GB
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Transcend TS32GSSD370S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SSD370S TS32GSSD370S
Ceny na Transcend SSD370S TS32GSSD370S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD370S TS32GSSD370S 32 GB | od 157 zł | 1 oferta | ||
Transcend SSD370S TS64GSSD370S 64 GB | od 154 zł | 5 oferty | ||
Transcend SSD370S TS128GSSD370S 128 GB | od 240 zł | 12 oferty | ||
Transcend SSD370S TS256GSSD370S 256 GB | od 581 zł | 2 oferty | ||
Transcend SSD370S TS512GSSD370S 512 GB | od 901 zł | 4 oferty | ||
Transcend SSD370S TS1TSSD370S 1.02 TB | od 1 762 zł | 3 oferty |
Polecamy