SSD Transcend mSATA 230S TS64GMSA230S 64 GB
Transcend TS64GMSA230S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend mSATA 230S TS64GMSA230S
Ceny na Transcend mSATA 230S TS64GMSA230S |
---|---|---|---|---|
Transcend mSATA 230S TS64GMSA230S 64 GB | od 113 zł | 1 oferta | ||
Transcend mSATA 230S TS128GMSA230S 128 GB | od 108 zł | 5 oferty | ||
Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 GB | od 153 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →