SSD Transcend 400S TS512GMTE400S 512 GB
Transcend TS512GMTE400S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend 400S TS512GMTE400S 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend MTE400S 512 GB NVMe PCIe Gen3 x4 M2 2242 Internal Solid State Dr | 273 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! TRANSCEND 512GB M.2 2242PCIe Gen3x4 NVMe 3D TLC DRAM-l | 292 zł |
Transcend SSD 512GB M.2 MTE400S PCIe Gen3 x4 NVMe | 300 zł |
TRANSCEND MTE400S 512GB | 331 zł |
Transcend 512GB M.2 2242 PCIe NVMe 400S - darmowy odbiór w 22 miastach i b | 319 zł |
Modyfikacje Transcend 400S TS512GMTE400S
Ceny na Transcend 400S TS512GMTE400S |
---|---|---|---|---|
Transcend 400S TS256GMTE400S 256 GB | od 171 zł | 4 oferty | ||
Transcend 400S TS512GMTE400S 512 GB | od 274 zł | 5 oferty | ||
Transcend 400S TS1TMTE400S 1 TB | od 456 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →