SSD Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 TB
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Transcend TS2TSSD230S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD TRANSCEND SSD230S 2.5″ 2 TB SATA III (6 Gb/s) 560MB/s 520MS/s | 833 zł |
Dysk SSD Transcend SSD230S 2TB 2.5" SATA III (TS2TSSD230S) | 709 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Transcend SSD230S, 2TB, 2.5'', SATA3(560/520 MB/s), | 704 zł |
Transcend SSD230S 2TB 2.5" SATA III | 727 zł |
Dysk SSD TRANSCEND SSD230S 2 TB SSD230S (2.5″ /2 TB /SATA III (6 Gb/s) /56 | 812 zł |
Transcend SSD230STranscend SSD230S 2TB | 979 zł |
Transcend 2TB 2,5" SATA SSD 230S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 749 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SSD230S TS2TSSD230S
Ceny na Transcend SSD230S TS2TSSD230S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD230S TS128GSSD230S 128 GB | od 122 zł | 4 oferty | ||
Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 GB | od 152 zł | 7 oferty | ||
Transcend SSD230S TS512GSSD230S 512 GB | od 232 zł | 11 oferty | ||
Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 TB | od 393 zł | 10 oferty | ||
Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 TB | od 704 zł | 7 oferty | ||
Transcend SSD230S TS4TSSD230S 4 TB | od 1 199 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →