SSD Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 GB
Transcend TS256GMSA230S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD TRANSCEND 230S 2.5″ 256 GB SATA III (6 Gb/s) 530MB/s 400MS/s | 195 zł |
Dysk SSD Transcend 230S 256GB mSATA SATA III (TS256GMSA230S) | 164 zł |
Transcend 230S 256GB mSATA SATA III | 153 zł |
Dysk SSD TRANSCEND TS256GMSA230S 230S (2.5″ /256 GB /SATA III (6 Gb/s) /53 | 178 zł |
Transcend 256GB mSATA 230S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 169 zł |
Modyfikacje Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S
Ceny na Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S |
---|---|---|---|---|
Transcend mSATA 230S TS64GMSA230S 64 GB | od 113 zł | 1 oferta | ||
Transcend mSATA 230S TS128GMSA230S 128 GB | od 108 zł | 4 oferty | ||
Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 GB | od 153 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →