SSD Lexar NM790 LNM790X001T-RN9NG 1 TB z chłodnicą
Zdjęcia 7 |
Lexar LNM790X001T-RN9NG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar NM790 LNM790X001T-RN9NG 1 TB z chłodnicą
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar NM790 NVMe M2 radiator M2-2280 1TB M2 dysk półprzewodnikowy ヒートシンク付 | 557 zł |
Lexar NM790 SSD - 1TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 - Z radiatorami | 460 zł |
Lexar NM790 Pci-e NVMe 1TB z radiatorem HD-SSDM2-LXE-038 | 417 zł |
Dysk LEXAR NM790 1TB SSD (z radiatorem) | 399 zł |
Dysk LEXAR NM790 1TB SSD (z radiatorem) | 399 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Lexar NM790 LNM790X001T-RN9NG
Ceny na Lexar NM790 LNM790X001T-RN9NG |
---|---|---|---|---|
Lexar NM790 LNM790X512G-RNNNG 512 GB bez radiatora | od 245 zł | 11 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X001T-RNNNG 1 TB bez radiatora | od 355 zł | 23 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X001T-RN9NG 1 TB z chłodnicą | od 399 zł | 12 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X002T-RNNNG 2 TB bez radiatora | od 599 zł | 23 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X002T-RN9NG 2 TB z chłodnicą | od 671 zł | 10 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X004T-RNNNG 4 TB bez radiatora | od 1 139 zł | 18 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG 4 TB z chłodnicą | od 1 119 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →