SSD Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RNNNG 1 TB bez radiatora
Zdjęcia 13 |
Lexar LNM800P001T-RNNNG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RNNNG 1 TB bez radiatora
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar NM800 Pci-e NVMe 1TB HD-SSDM2-LXE-014 | 452 zł |
Dysk LEXAR NM800 Pro 1TB SSD | 452 zł |
Dysk LEXAR NM800 Pro 1TB SSD LNM800P001T-RNNNG | 452 zł |
Lexar Dysk Ssd Nm800 Pro 1Tb Nvme M.2 2280 7500/6300Mb/S | 470 zł |
Lexar Professional NM800 Pro 1TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe | 453 zł |
Lexar 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM800 Pro - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 469 zł |
Modyfikacje Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RNNNG
Ceny na Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RNNNG |
---|---|---|---|---|
Lexar NM800 Pro LNM800P512G-RNNNG 512 GB bez radiatora | od 280 zł | 8 oferty | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RNNNG 1 TB bez radiatora | od 452 zł | 8 oferty | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P001T-RN8NG 1 TB z chłodnicą | od 472 zł | 8 oferty | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RNNNG 2 TB bez radiatora | od 763 zł | 11 oferty | ||
Lexar NM800 Pro LNM800P002T-RN8NG 2 TB z chłodnicą | od 791 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →