SSD Lexar NM790 LNM790X512G-RNNNG 512 GB bez radiatora
Zdjęcia 7 |
Lexar LNM790X512G-RNNNG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar NM790 LNM790X512G-RNNNG 512 GB bez radiatora
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar SSD 512GB 7200/4400 NM790 M2 Lex NVME LNM790X512G-RNNNG | 275 zł |
Lexar NM790 SSD - 512GB - M.2 2280 - PCIe 4.0 - Bez radiatora | 285 zł |
Lexar NM790 Pci-e NVMe 512B HD-SSDM2-LXE-031 | 245 zł |
Dysk LEXAR NM790 512GB SSD | 245 zł |
Dysk LEXAR NM790 512GB SSD | 249 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Lexar NM790 LNM790X512G-RNNNG
Ceny na Lexar NM790 LNM790X512G-RNNNG |
---|---|---|---|---|
Lexar NM790 LNM790X512G-RNNNG 512 GB bez radiatora | od 245 zł | 13 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X001T-RNNNG 1 TB bez radiatora | od 355 zł | 29 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X001T-RN9NG 1 TB z chłodnicą | od 399 zł | 15 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X002T-RNNNG 2 TB bez radiatora | od 599 zł | 28 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X002T-RN9NG 2 TB z chłodnicą | od 671 zł | 10 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X004T-RNNNG 4 TB bez radiatora | od 1 139 zł | 21 oferta | ||
Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG 4 TB z chłodnicą | od 1 119 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →