SSD Lexar NM790 LNM790X004T-RNNNG 4 TB bez radiatora
Zdjęcia 7 |
Lexar LNM790X004T-RNNNG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar NM790 LNM790X004T-RNNNG 4 TB bez radiatora
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar NM790 4TB SSD M2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe 14 wewnętrzny dysk SSD odczyt | 1 325 zł |
Lexar NM790 SSD - 4TB - M.2 2280 - PCIe 4.0 - Bez radiatora | 1 215 zł |
Lexar Dysk SSD NM790 4TB 2280 PCIeGen4x4 7400/6500MB/s DGLXRWKT04NM790 | 1 201 zł |
Lexar NM790 Pci-e NVMe 4TB HD-SSDM2-LXE-032 | 1 139 zł |
Dysk LEXAR NM790 4TB SSD | 1 195 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Lexar NM790 LNM790X004T-RNNNG
Ceny na Lexar NM790 LNM790X004T-RNNNG |
---|---|---|---|---|
Lexar NM790 LNM790X512G-RNNNG 512 GB bez radiatora | od 245 zł | 11 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X001T-RNNNG 1 TB bez radiatora | od 355 zł | 23 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X001T-RN9NG 1 TB z chłodnicą | od 399 zł | 12 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X002T-RNNNG 2 TB bez radiatora | od 599 zł | 23 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X002T-RN9NG 2 TB z chłodnicą | od 671 zł | 10 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X004T-RNNNG 4 TB bez radiatora | od 1 139 zł | 18 oferty | ||
Lexar NM790 LNM790X004T-RN9NG 4 TB z chłodnicą | od 1 119 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →