SSD Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 ТБ з радіатором
Відео 14Фото 25 |
Kingston Fury SFYRDK/4000G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 ТБ з радіатором
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston FURY Renegade 4000G PCIe 40 NVMe SSD z radiatorem - dla graczy en | 1 805 zł |
Dysk SSD Kingston Fury Renegade 4TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (SFYRDK/40 | 1 939 zł |
Kingston FURY Renegade 4TB PCIe Gen4 x4 | 1 929 zł |
Kingston 4000G RENEGADE PCIe 4.0 NVMe SSD W/ HEATSINK | 1 932 zł |
Kingston FURY Renegade 4TB PCIe Gen4 x4 | 1 969 zł |
Kingston Sfyrdk/4000g 4tb Ssd M.2 Złocisty | 2 101 zł |
Dysk SSD Kingston Fury Renegade 4TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (SFYRDK/40 | 1 921 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G
Ціни на Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 ГБ без радіатора | від 333 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G 500 ГБ з радіатором | від 322 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Renegade SFYRS/1000G 1 ТБ без радіатора | від 363 zł | 18 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G 1 ТБ з радіатором | від 579 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G 2 ТБ без радіатора | від 729 zł | 21 пропозиція | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 ТБ з радіатором | від 912 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/4000G 4 ТБ без радіатора | від 1 575 zł | 17 пропозицій | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 ТБ з радіатором | від 1 805 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →