SSD Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 TB z chłodnicą
Wideo 14Zdjęcia 25 |
Kingston Fury SFYRDK/4000G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 TB z chłodnicą
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston FURY Renegade 4000G PCIe 40 NVMe SSD z radiatorem - dla graczy en | 1 805 zł |
Kingston FURY Renegade SSD - 4TB - Z radiatorami - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 1 915 zł |
Dysk SSD Kingston Fury Renegade 4TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe (SFYRDK/40 | 1 939 zł |
Kingston FURY Renegade 4TB PCIe Gen4 x4 | 1 929 zł |
Kingston 4000G RENEGADE PCIe 4.0 NVMe SSD W/ HEATSINK | 2 030 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G
Ceny na Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 GB bez radiatora | od 333 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G 500 GB z chłodnicą | od 322 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRS/1000G 1 TB bez radiatora | od 363 zł | 16 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G 1 TB z chłodnicą | od 575 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G 2 TB bez radiatora | od 729 zł | 20 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 TB z chłodnicą | od 912 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/4000G 4 TB bez radiatora | od 1 575 zł | 17 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 TB z chłodnicą | od 1 800 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →