SSD Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G 2 TB bez radiatora
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Kingston Fury SFYRD/2000G |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston Fury 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston Fury.
Kup Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G 2 TB bez radiatora
Wszystkie ceny 19 →Kingston FURY Renegade SSD - 2TB - Bez radiatora - M.2 2280 - PCIe 4.0 | 878 zł |
Kingston Dysk SSD FURY Renegade 2000G PCIe 4.0 NVMe M.2 DGKINWKT02FUREN | 894 zł |
Kingston Fury Renegade M.2 Pci-e 4.0 NVMe 2TB HD-SSDM2-KNG-128 | 789 zł |
Dysk KINGSTON Fury Renegade 2TB SSD | 789 zł |
Dysk KINGSTON Fury Renegade 2TB SSD | 789 zł |
Zmodyfikowana wersja bestsellera Kingston KC3000 dla graczy
Przypomnę, że marka HyperX przeszła pod skrzydła HP, a teraz Kingston zdecydował się na wykorzystanie w swoich zaawansowanych produktach marki Fury, znanej nam z serii pamięci i „gamingowych” dysków SSD. Tak naprawdę model Fury Renegade SFYRS to nieco zmodyfikowana modyfikacja popularnego dysku SSD Kingston KC3000 z ulepszonym mechanizmem pamięci podręcznej SLC, zwiększoną prędkością odczytu liniowego do 7300 MB/s i nieco poważniejszym MTBF.
Sprawdzony kontroler Phison E18
Głównym powodem sukcesu oryginalnego KC3000 było zastosowanie pierwszej mainstreamowej platformy obsługującej magistralę PCI Express 4.0, Phison PS5018-E18. Kontroler wyróżnia się wysokimi liniowymi prędkościami odczytu i zapisu (odpowiednio ok. 7300 i 7000 MB/s) oraz wysokimi IOPS, które mogą sięgać nawet 1 miliona operacji we/wy na sekundę. Bez dalszej skromności jest to jeden z najszybszych dysków SSD klasy PCI-E 4.0, z jakim się zetknęliśmy. Co więcej, ta prędkość jest dostępna dla wszystkich rozwiązań z tej linii, w tym dysków junior z 500 GB pamięci, więc jeśli 2 TB pamięci wydaje Ci się za dużo, zawsze możesz wybrać mniej pojemny dysk 1 TB lub 500 GB.
Wydajny grzejnik niskoprofilowy
Jedną z charakterystycznych cech Fury Renegade jest niezwykły, niskoprofilowy rozpraszacz ciepła wykonany z grafenu i aluminium z charakterystycznym wzorem Fury. Aktywnie używany podczas gier, pewnie utrzymuje niskie temperatury i nie cierpi na spadki związane z przegrzaniem. W testach warunków skrajnych podczas przesyłania dużej liczby plików temperatura może na krótko wzrosnąć do 85 ° C, jednak znowu jest to tylko test warunków skrajnych, w rzeczywistych przypadkach użytkowania nie zauważyliśmy żadnego przegrzania.
Modyfikacje Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G
Ceny na Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Renegade SFYRS/500G 500 GB bez radiatora | od 333 zł | 11 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/500G 500 GB z chłodnicą | od 322 zł | 6 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRS/1000G 1 TB bez radiatora | od 363 zł | 16 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRSK/1000G 1 TB z chłodnicą | od 575 zł | 15 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/2000G 2 TB bez radiatora | od 729 zł | 20 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/2000G 2 TB z chłodnicą | od 912 zł | 14 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRD/4000G 4 TB bez radiatora | od 1 575 zł | 17 oferty | ||
Kingston Fury Renegade SFYRDK/4000G 4 TB z chłodnicą | od 1 800 zł | 11 oferty |